• Услови за користење
  • Импресум

КЕРАМИКА СТИЛ – Сè за вашата бања!

Доколку веќе размислувате за нова или реновирање на вашата бања – ние сме вистинската одлука.

Преку нас не само што ќе и дадете нов живот на вашата бања, туку ќе бидете презадоволни од вашето омилено катче и пријатната атмосфера…

Се за вашата бања на едно место!

Ваш сигурен избор – Продажен салон „Керамика Стил“ Струмица !

Кога станува збор за уредување на вашата бања, инспирацијата е бесконечна.

Без разлика дали сте искусни во комбинирање на различните елементи, тука сме ние да ви помогнеме…

 

ПОСЕТЕТЕ НЕ !

  • Паравани по мерка…
  • Секаков вид на санитарии…
  • Роба на 24 рати само со лична карта…
  • Бесплатна достава…

Ул. Климент Охридски бр. 25 Струмица (на самиот влез во Струмица)

КЕРАМИКА СТИЛ

034/327-533, 075/468-891, 075/468-893

 

 

Related Articles

Временска прогноза