• Услови за користење
  • Импресум

СТРУМИЧАНЕЦ И БЕРОВЧАНЕЦ ФИЗИЧКИ СЕ ПРЕСМЕТАЛЕ ВО РАДОВИШ

На 31.03.2020 година во 15.30 часот во Полициска станица Радовиш С.Ч.(57) од Струмица пријавил дека на улица „Плачковица“ во Радовиш бил физички нападнат од З.С. од Берово. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Информираат од СВР Струмица 

Related Articles

Временска прогноза