• Услови за користење

Билборд

 • АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ ДО ШВАЈЦАРИЈА СО „HORIZONT REISEN & NIKO EKSPRES“…
  Posted in: Билборд, Вести

  Со Horizont Reisen & Niko Ekspres“ може слободно, удобно и ефтино да патувате на релацијата Струмица до Швајцарија и обратно… Оваа компанија исто така врши испорака на пакети на овие дестинации…   Информации и резервации на тел: (MK) 00389 71 557 111    (CH) 0041 79 195 95 41 Безбедно, удобно и ефтино! HORIZONT REISEN […]

 • Нешто вкусно и неодоливо! Гостилница „Кај КАМИ“
  Posted in: Билборд, Вести

  Во Трговскиот центар „Глобал“ во Струмица можете да ја вкусите, најдобрата приготвена скара на традиционален начин! Гостилница „Кај КАМИ“ е можност да поминете еден прекрасен момент со вашето семејство, пријатели и другари и ги пробате најразличните специјалитети од скара и традиционалните македонски специјалитети… Овде може да ги организирате и вашите прослави и веселби, исто така […]

 • „ЈОВАН ПЕТРОЛ ОИЛ“ – Секогаш на страна на потрошувачите!
  Posted in: Билборд, Вести

  Остануваме доследни во нашата мисија, и продолжуваме да нудиме најквалитетни нафтени деривати.  Високи стандарди за најефикасна и најквалитетна услуга во Радовиш – Бензинската пумпа „Јован Петрол Оил“ Радовиш, секогаш меѓу најдобрите! ▶️ Најквалитетните нафтени деривати може да ги пронајдете единствено овде на оваа бензинска пумпа! Ве очекуваме!  ЈОВАН ПЕТРОЛ – Бензинска пумпа Радовиш  

 • НОВОГОДИШНА БАЈКА ВО „РАЗНОПРОМЕТ АС“ СТРУМИЦА
  Posted in: Билборд, Вести

  Едноставно. Искористете го рационално Вашето скапоцено време и заштедете пари. Тоа може да го направите во продажниот салон на „РАЗНОПРОМЕТ АС“ во Струмица! На излезот од Струмица кон Ново Село е локацијата на „РАЗНОПРОМЕТ АС“, каде што за претстојните новогодишни празници ќе го најдете се што е замислено за вашата новогодишна бајка. Овде може да […]

 • Донација од Спортските обложувалници ЕВРОТИП и ГОЛД СЛОТ клубовите за семејствата погодени од земјотресите во Албанија
  Posted in: Билборд, Вести

  „Спортските обложувалници ЕВРОТИП и  ГОЛД СЛОТ клубовите донираа за семејствата на настраданите во оваа голема трагедија. Донацијата се состои од конзервирана храна, вода, сокови, хигиенски средства итн.“, стои во соопштението на ЕВРОТИП. Спортските обложувалници ЕВРОТИП и ГОЛД СЛОТ клубовите изразуваат најдлабоко сочувство до семејствата на загинатите и што поскоро опоравување на повредените во земјотресите кои […]

 • ДРАСТИЧНО НИСКИ ЦЕНИ – BLACK FRIDAY ВО „RIVER SOFT“
  Posted in: Билборд

  Попуст до 70%. River Soft, дефинитивно со најбогата и најдобра понуда за Black Friday, побрзајте количините се ограничени и вреди да не посетите бидејќи попустот е на целиот асортиман и буквално вреди да се искористи приликата…    Ве очекуваат денес од 09:00 па се до 22:00 во сите салони и тоа во Струмица, Штип и […]

 • „ЕВРОТИП додели 100.000 ден од наградната игра во Богданци“
  Posted in: Билборд, Вести

  Наградната игра која ја започнаа спортските обложувалници Евротип на 10 ноември ја помина и седмата фаза. Наградната игра се состои од 11 етапи, од која секоја етапа од 10 денови, во која добитник е оној кој ќе постигне највисок коефициент од погодените типови на тикетот. Фондот на добивки изнесува 1.100.000 денари. Добитник од седмата етапа […]

 • „ЕВРОТИП ги додели шестите 100.000 денари од наградната игра“
  Posted in: Билборд, Вести

  Наградната игра која ја започнаа спортските обложувалници Евротип на 10 септември ја помина шестат фаза. Наградната игра се состои од 11 етапи, од која секоја етапа од 10 денови, во која добитник е оној кој ќе постигне највисок коефициент од погодените типови на тикетот. Фондот на добивки изнесува 1.100.000 денари. Добитник на 100.000 денари од […]

 • „ЕВРОТИП ги додели 100.000 денари од  петтата етапа на наградната игра“
  Posted in: Билборд

  Наградната игра која ја започнаа спортските обложувалници Евротип на 10 септември ја помина петтата фаза. Наградната игра се состои од 11 етапи, од која секоја етапа од 10 денови, во која добитник е оној кој ќе постигне највисок коефициент од погодените типови на тикетот. Фондот на добивки изнесува 1.100.000 денари. Добитник на 100.000 денари од […]

 • „ЕВРОТИП ги додели четвртите 100.000 ден од наградната игра“
  Posted in: Билборд

  Наградната игра која ја започнаа спортските обложувалници Евротип на 10 септември ја помина четвртата фаза. Наградната игра се состои од 11 етапи, од која секоја етапа од 10 денови, во која добитник е оној кој ќе постигне највисок коефициент од погодените типови на тикетот. Фондот на добивки изнесува 1.100.000 денари. Добитник на третите 100.000 денари […]

Временска прогноза