ФК ДЕТОНИТ ЈУНИОР СО КОНТРОЛЕН ПРОТИВ ФК БРЕГАЛНИЦА ШТИП

ФК Детонит Јуниор активно се подготвува за пролетниот дел од првенството во 3-тата лига југоисток.
Сабота 03.02.2018 во 13:00 часот стадион Сутлак, Штип ќе го одигра првиот пријателски натпревар против второлигашот ФК Брегалница од Штип.

About the author /


Related Articles

Временска прогноза