КОНТРОЛЕН НАТПРЕВАР НА ФК ДЕТОНИТ СО ФК ТРАЈАЛ ОД СРБИЈА

На денешниот контролен натпревар кој се одигра во Дојран, нашите фудбалери загубија од тимот од Србија со 4:0.

Нашите фудбалери сепак одиграа квалитетен натпревар и покрај лошите временски услови имаа доста прилики за погодок кои останаа без завршница.

ФК ТРАЈАЛ Крушевац –  ФК ДЕТОНИТ    4 – 0

Разгледајте ја оваа интересна понуда !

About the author /


Related Articles

Временска прогноза