ФК ДЕТОНИТ НА ДОМАШЕН ТЕРЕН ПРОТИВ ЕКИПАТА НА ФК ТИВЕРИЈА

Во недела на градскиот стадион во Радовиш, ФК Детонит на домашен терен ја дочекува екипата на  ФК Тиверија од Струмица.

Натпреварот е закажан за 15.00 часот.

ФК Детонит е лидер на табелата од Третата фудбалска лига (Југоисток) 

Интересен предлог !

About the author /


Related Articles

Временска прогноза