ФК ПЛАЧКОВИЦА ВО ПРВИОТ НАТПРЕВАР ОД ПРОЛЕТНИОТ ДЕЛ НА СЕЗОНАТА НА ДОМАШЕН ТЕРЕН

16 коло – Втора фудбалска лига на Македонија (Исток)

Сабота 10 март 2018 година. Почеток 14:00 часот.
Градски стадион Радовиш

ФК ПЛАЧКОВИЦА – ФК БРЕГАЛНИЦА

Понуда која не се пропушта !

Повелете заедно да го проследиме првиот натпревар на домашен терен на нашиот фудбалски клуб, и ги бодриме нашите фудбалери до првата победа од пролетниот дел на сезоната.

About the author /


Related Articles

Временска прогноза