ФК ПЛАЧКОВИЦА ВО НЕДЕЛА ГОСТУВА ВО ГЕВГЕЛИЈА НА ФК КОЖУФ

 ФК Плачковица во Недела гостува во Гевгелија на ФК Кожуф. Натпреварот е закажан во 14.00 часот на Градскиот стадион во Гевгелија, во натпреварот од 17 коло во Втората фудбалска лига (Исток).

ФК Кожуф – ФК Плачковица

Проверете !

About the author /


Related Articles

Временска прогноза