УТРЕ НАТПРЕВАР НА ФК ПЛАЧКОВИЦА ПРОТИВ ФК ОСОГОВО

ФК ПЛАЧКОВИЦА – ФК ОСОГОВО

Натпреварот ќе се одигра на градскиот стадион во Радовиш, во Вторник (24.04.2018) со почеток од 16:00 часот. 
Влезот е 30 денари! За деца до 10 годишна возраст влезот е бесплатен !

Покана до сите навивачи-љубители на фудбалот, заедно да го проследиме натпреварот од 2 МФЛ и ги бодриме нашите фудбалери.

About the author /


Related Articles

Временска прогноза