РАДОВИШАНЕЦ ПАЃАЈКИ ОД ВЕЛОСИПЕД СЕ ЗДОБИЛ СО ТЕШКИ ТЕЛЕСНИ ПОВРЕДИ

На 11.07.2019 година во 21.00 часот на улица „Илија Алексов“ во Радовиш, В.Л.(58) од Радовиш, управувајки велосипед, паднал и се здобил со тешки телесни повреди.

В.Л. бил пренесен во комплексот клиники„Мајка Тереза“ во Скопје, а увид на местото извршила екипа од Полициската станица Радовиш.

 


 


 


 

  
 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза