ДВЕ ЛИЦА ОД СТРУМИЦА ФИЗИЧКИ СЕ ПРЕСМЕТАЛЕ ВО РАДОВИШ

На 03.10.2019 околу 20.00 часот во Полициската станица Радовиш било пријавено дека на улица „8-ми Септември“ во Радовиш, М.Љ.(35) од Струмица бил физички нападнат од Ќ.Н. од Струмица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од МВР

 

 
 


  

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза