ПЛАЧКОВИЦА ВО ДУЕЛ СО САСА

Продолжува првенството во Втората фудбалска лига, ФК Плачковица во Недела ќе го одигра натпреварот со ФК Саса од Македонска Каменица.

 

ФК ПЛАЧКОВИЦА – ФК САСА
Градски стадион Радовиш, Недела 06.10.2019 год.
7-мо коло 2МФЛ


  


 

 
 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза