ФК РАКЛИШ ПРОДОЛЖУВА СО УСПЕШНИТЕ НАСТАПИ

Екипата на ФК Раклиш која се натпреварува во Третата фудбалска лига (Југисток) продолжува со успешните настапи и победи.

Денес во Градско Балдовци беше совладана домашната ФК Спартмани со резултат 1-4 за нашите фудбалери.

 

 
 

   

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза