РАДОВИШАНЕЦ БИЛ НАПАДНАТ СО ДРВЕНА ПАЛКА ПРЕД КАЗИНО ВО СКОПЈЕ

29-годишен радовишанец во неделата бил нападнат со дрвена палка пред казино во Скопје.

Во СВР Скопје, лице од Радовиш пријавило дека на 16.02.2020 околу 03.45 часот пред казино на ул.„Даме Груев“ во Скопје со дрвена палка бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Информираат од МВР.

 


 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза