ЧЕТИРИНАЕСЕТ ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ СЕ ОДАЛЕЧИЛО ОД СВОЈОТ ДОМ

На 24.03.2020 во 17.00 часот во Полициска станица Радовиш З.Р. (50) од Радовиш пријавил дека од нивниот дом се оддалечила нивната ќерка М.Р.(14). Полициска станица Радовиш презема мерки за пронаоѓање на истата.

Информираат од МВР
 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза