МИЦКОСКИ ДЕНЕС ВО КОНЧЕ И РАДОВИШ

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ќе го посети Конче во 17:00 часот, Радовиш во 18:30 часот, Струмица во 20:30 часот, преку овие посети ќе оствари средби и ќе ја промовира програмата пред граѓаните.

Во Радовиш средбата ќе се одржи на Плоштадот Св. Спасо Радовишки.

 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови за користење

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза