ПОИНАКВО ИСКУСТВО НА ПЛАНИНА – ОТВОРЕН ЛЕТНИОТ СПОРТСКИ КАМП „ПЛАЧКОВИЦА 2020“ (ФОТО) (Фото)

Дечиња на возрас од 10-16 години се дел од првата група која во следните три дена ќе другаруваат, логоруваат и се организират во првиот „Летен спортски камп – Плачковица 2020“.

Денес ви доловуваме дел од моментите на терен, во некоја следна репортажа ќе имаме можност со повеќе фотографии да прикажеме како поминале нашите кампери на Плачковица.

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови за користење

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза