СОВЕТОТ ДЕНЕС ЌЕ ЈА РАБОТИ 45 ИТНА СЕДНИЦА

Советот на општина Радовиш денес ќе ја работи 45 итна седница, која ќе се одржи во Центарот за култура во Радовиш со почеток од 14 часот.

 

Дневен ред за седницата на следниот линк

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови за користење

Related Articles

Временска прогноза