ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА ПОМЕЃУ ДВЕ ЛИЦА ОД КОЏАЛИЈА ВО „ГРАДСКА КОРИЈА“

На 09.09.2020 во 17.00 часот во Полициската станица Радовиш било пријавено дека на место викано „Градска корија“, атар на Радовиш, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помегу У.М. и С.М. од с.Коџалија, радовишко.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

*фото Архива


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови за користење

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза