СОВЕТОТ НА ОПШТИНА РАДОВИШ ДЕНЕС СО РАБОТНА СЕДНИЦА

Советот на општина Радовиш денес ќе одржи работна седница на која ќе се работи со предлог дневен ред од 65 точки.

Седницата ќе се одржи во Центарот за култура во Радовиш со почеток од 12 часот.

 

Дневен ред за седницата на следниот линк

 


 

 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза