ЗАПОЧНАА 47 КАРАМАНОВИ ПОЕТСКИ СРЕДБИ (фото)

Денес и утре во Радовиш ќе се одржат 47-те Караманови поетски средби.

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови 
 

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза