НОВОГОДИШЕН АМБИЕНТ ВО РАДОВИШ (фото)

Во текот на изминатите денови низ градот се работеше на украсување по повод престојните новогодишни и божиќни празници.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови 
 

 

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза