СОВЕТОТ ЈА ОДРЖА СВОЈАТА 49 РАБОТНА СЕДНИЦА

Советот на општина Радовиш вчера ја одржа својата 49-та работна седница, со дневен ред од 33 точки и доплонувања на дневниот ред од 3 точки.

Седницата беше одржана во Центарот за култура „Ацо Караманов“ со која претседаваше Претседателката на Советот Викица Манолева.

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови 
 

 

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза