ФИЗИЧКИ НАПАД НА УЛИЦА КАЛАУЗЛИСКА ВО РАДОВИШ

На 08.02.2021 година во 21.05 часот во Полициска станица Радовиш Л.М.(57) од Радовиш пријавила дека околу 19.00 часот на улица „Калаузлиска“ во Радовиш нејзината малолетна ќерка била физички нападната од Е.Џ. Се реземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

СВР Струмица

 

Фото: Архива

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

 


  

 

 

 

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза