РК ПРИЛЕП-РК РАДОВИШ (директно, во ЖИВО натпреварот во Прилеп)

Плеј Аут – Супер ракометна лига

РК ПРИЛЕП – РК РАДОВИШ

20.03.2021 год. Сабота 17:00 часот.
Овој натпревар ќе можете да го проследите Live stream: http://macedoniahandball.com.mk/live-streaming/

 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

 


 


 

 

 

 

Related Articles

Временска прогноза