АСФАЛТИРАЊЕ НА ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО СПОРТСКО ИГРАЛИШТЕ ВО ПОДАРЕШ.

Асфалтирање на повеќенаменското спортско игралиште во Подареш.

 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза