ТРОТОАРИТЕ НА НОВИОТ КРАК НА УЛ. ПЛАЧКОВИЦА ВО ЗАВРШНА ФАЗА

Се работи на поставување на Тротоарите на новиот крак на ул. Плачковица.

Наскоро асфалтирање – информираат од општина Радовиш.


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза