АСФАЛТИРАЊЕТО НА ВЕЛОСИПЕДСКАТА И ПЕШАЧКА ПАТЕКА НА БУЛЕВАРОТ

Денес стартуваше асфалтирањето на велосипедската и пешачка патека на булеварот.

Општина Радовиш

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза