РК РАДОВИШ ЗАПОЧНА СО УПИС НА МЛАДИ РАКОМЕТАРИ ВО ПИОНЕРСКИТЕ И КАДЕТСКИТЕ КАТЕГОРИИ

РК Радовиш започна со упис на млади ракометари во пионерските и кадетските категории, генерација 2006/2007 година.

Информираат од РК Радовиш

 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза