РАДОВИШАНЕЦ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ОД РАКОВОДИТЕЛ НА ФИРМА ВО НЕГОТИНО

Радовишанец синоќа бил физички нападнат од раководител на фирма и други лица во Неготино, информираше за МИА денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

– Околу 20 часот во Полициската станица Неготино, било пријавено дека во кругот на фирма во Неготино, по кратка расправија, Н.В.(44) од Радовиш бил физички нападнат од раководителот и уште неколку лица, појасни Додевски.

 

*Фото Архива


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза