ВМРО-ДПМНЕ ДЕНЕС СО МИТИНГ И ПРОМОЦИЈА НА ПРОГРАМАТА ВО РАДОВИШ

ВМРОДПМНЕ својата програма денес ќе ја претстави во Радовиш.

Почитувани членови, симпатизери и поддржувачи на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата Обнова на Македонија ве покануваме на Митинг, каде што ќе биде промовирана програмата за Радовиш на кандидатот за Градоначалник Ацо Ристов. Митингот ќе се одржи пред Центарот за култура „Ацо Караманов“ од 18.00 часот. Приклучете се и бидете дел од тимот кој ќе донесе успешна иднина во Радовиш -велат од ВМРО-ДПМНЕ.


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза