ЗА ПОДОБРО УТРЕ ЗА ПОДОБРА ОПШТИНА – ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ ЗА ЗАЕДНИЧКА ИДНИНА!

За подобро утре за подобра општина, придружете ни се за заедничка иднина. Сакаме да успееме и ќе успееме, создади нова иднина бидејки Радовиш е за сите граѓани. Гласајте за Советничката листа За Радовиш на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата Обнова на Македонија, гласајте за кандидатот за градоначалник Ацо Ристов – истакна носителот на советничката листа Д-р. Моника Ристевска на денешниот прес.


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза