РАДОВИШАНИ СЕ НА ВИСТИНСКАТА СТРАНА, РАДОВИШАНИ ЗАСЛУЖУВААТ ПОДОБРА ИДНИНА!

Радовиш заслужува големи работи. На градот му се потребни нова енергија и свежи идеи.

Гласајте За Градоначалник АЦО РИСТОВ За Радовиш, гласајте за Советничката листа За Радовиш на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата Обнова на Македонија, носител Д-р. Моника Ристевска – ова го истакна кандидатот за градоначалник од ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата Ацо Ристов во денешното негово обраќање.


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза