62 РАБОТНА СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА РАДОВИШ

Последна седница на овој Совет на општина Радовиш како што најавија советниците, денес се работеше 62 Седница со дневен ред од 5 точки.

 

Општина Радовиш

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза