ЛИЦЕ ОШТЕТИЛО АПАРАТ ВО КАЗИНО ВО РАДОВИШ

На 01.12.2021 во 22.30 часот во Полициската станица Радовиш, e пријавено дека во казино во Радовиш едно лице оштетило стакло на еден од апаратите за игри на среќа. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

СВР Струмица

*Фото Архива

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


Related Articles

Временска прогноза