НОВОГОДИШНА ПРОГРАМА НА ПЛОШТАДОТ СВ. СПАСО РАДОВИШКИ

Четврток 30.12.2021 год.
17:00 час. Плоштад Св.Спасо Радовишки – Средба со Дедо Мраз
17:30 час. Новогодишен базар – музичка програма
Петок 31.12.2021 год.
11:00 час.- 15:00 час. Плоштад Св.Спасо Радовишки
  • Делење на топли напитоци
  • Музичка програма и делење на подароци на Дедо Мраз

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза