СОВЕТОТ НА ОПШТИНА РАДОВИШ ЈА РАБОТЕШЕ 9 СЕДНИЦА

Дневен ред од 42 точки, како и предлози за дополнување на дневниот ред од 6 точки беше денеска пред советниците за работната 9та седница на Советот на општина Радовиш.

Седницата беше одржана во салата за состаноци во зградата на општина Радовиш.

 

 

Дневен ред ЛИНК – Општина Радовиш 

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза