ДЕНЕСКА СЕ ОДРЖА ИТНА СЕДНИЦА НА СОВЕТОТ НА ОПШТИНА РАДОВИШ

Советот на општина Радовиш денеска ја одржа итната 12 седница.
На оваа седница се работеше со дневен ред од 9 точки.

 

Повеќе за дневниот ред на следниот ЛИНК

 


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза