ВО ООУ „КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ ПОДГОТВЕНИ ЗА НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА – Поставен нов винилин под со најсовремени стандарди…

Поставен нов винилин под со најсовремени стандарди, обелување на училниците и дезинфекција на сите училишни објекти.

До крајот на годината тимот на училиштето ќе заврши уште многу други проекти.

СЕКОЕ ДЕТЕ ЗАСЛУЖУВА УБАВ УЧИЛИШЕН ДОМ!

Вработените во “Кирил Методиј ” целосно посветени за своите ученици!

 

OOУКирил Методиј

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза