ЈАВНА ОБЈАВА ЗА ПРОЈАВУВАЊЕ ИНТЕРЕС НА УГОСТИТЕЛСКИТЕ ОБЈЕКТИ ЗА УЧЕСТВО НА МАНИФЕСТАЦИЈАТА „САМУН ЕМ ТАТЛИЈА“


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза