ФИЗИЧКИ НАПАД НА ЛИЦЕ – ПОЛИЦИЈАТА ПРЕЗЕМА МЕРКИ ЗА РАСЧИСТУВАЊЕ НА СЛУЧАЈОТ

На 25.10.2022 година во 14.00 часот во Полициската станица Радовиш, А.М.(32) од село Прналија, радовишко, пријавил дека на 24.10.2022 околу 21.00 часот во село Прналија бил физички нападнат од Е.М. од истото село. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

ОВР Струмица

 

*фото Архива


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза