ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА НА ЛИЦА ОД АЛИКОЧ ВО РАДОВИШ

На 03.10.2022 година во 18.00 часот во Полициската станица Радовиш У.А.(41) од село Аликоч, радовишко, пријавил дека на улица „Свети Спасо Радовишки“ во Радовиш бил физички нападнат од Б.Ј.(36), Ј.Ј.(28), С.Ј.(24) и М.Ј.(54), сите од село Аликоч.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

СВР Струмица

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови за користење

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза