НА КАЛАУЗЛИСКА ФИЗИЧКИ НАПАД НА ЧЕТИРИ ЛИЦА КОН ЕДНО ЛИЦЕ

На 21.11.2022 во 02.00 часот во Полициската станица Радовиш, Ј.А.(21) од Радовиш, пријавил дека околу 01.00 часот на улица „Калаузлиска“ во Радовиш бил физички нападнат од  Т.Ј., Џ.„Н“., Ј.„Н“. и Т.„Н“..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

СВР Струмица

 

*фото Архива


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза