ОНБ „БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ“ – БИБЛИОТЕКА ЗА ДЕЦА ОД НАЈМАЛА ВОЗРАСТ

Вчера во посета на библиотеката беа дечиња од втора мала група од објект Детско изворче кои се запознаа со работата на библиотеката и содржините кои ги нуди библиотеката за деца од најмала возраст.

 

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


 

 

About the author /


Related Articles

Временска прогноза