ПОВТОРНО ФИЗИЧКИ НАПАДИ НА ЛИЦА ВО РАДОВИШ

На 02.12.2022 во 02.00 часот во Полициската станица Радовиш, Т.К.(34) од Радовиш пријавил дека околу 00.40 часот во угостителски објект во Радовиш бил физички нападнат од Д.Д. од Радовиш.

По целосно расчистување и документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

СВР Струмица

 

 

*фото Архива

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза