КОНТРОЛЕН НАТПРЕВАР НА ДЕТОНИТ ПЛАЧКОВИЦА – ТРИУМФ ПРОТИВ КОСОВСКИ ФЕРИЗАЈ НА ТЕСТОТ ВО ДОЈРАН

Нашиот клуб ФК Детонит Плачковица вчера триумфираше против косовски Феризај со 1-0 на пријателскиот натпревар кој се одигра во Дојран.Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза