ОРАОВИЧАНЕЦ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ВО СТРУМИЦА


На 19.01.2023 година во 23.40 часот во Полициската станица Струмица, Х.В. (21) од село Ораовица, радовишко, со престојувалиште во Струмица, пријавил дека околу 22.40 часот во казино во Струмица бил физички нападнат од З.„Н“.. По целосно расчистување на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

 

СВР Струмица

 

 

*фото Архива

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза