РАСПРЕДЕЛБА НА СРЕДСТВА ОД БУЏЕТОТ НА ОПШТИНА РАДОВИШ – ЈАВЕН ПОВИК ДО ЗДРУЖЕНИЈАТА И СПОРТСКИТЕ КЛУБОВИ

Општина Радовиш распиша два Јавни повика за распределба на средства од Буџетот на општина Радовиш и тоа:

(Може да ги погледнете и превземете на горенаведните линкови од општина Радовиш)

 

 

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза