ПРИЈАВА ЗА ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА НА ЛИЦА ОД ВОИСЛАВЦИ И ОРАОВИЦА

На 19.03.2023 во 22.50 часот во Полициската станица Радовиш, Г.Т.(39) од село Воиславци, радовишко, пријавил дека околу 22.00 часот на улица „Герас Цунев“ во Радовиш бил физички нападнат од С.„Н“. од село Ораовица, радовишко. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

*фото Архива


 

Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови

About the author /


Related Articles

Временска прогноза