РАДОВИШАНЕЦ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ОД ТРИ ЛИЦА

На 08.03.2023 во 22.50 часот во Полициската станица Радовиш, Ф.К.(32) од Радовиш пријавил дека околу 22.15 часот во Радовиш бил физички нападнат од А.Х и уште три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

СВР Струмица

*фото Архива

 


Преземањето содржини и фотографии од порталот RadovisNews.mk значи дека давате согласност на нaведените Услови


About the author /


Related Articles

Временска прогноза